Grass-fed Lamb

$4.00/lb. Avg. 2lb .
$4.75/lb. Avg. 1lb .
$4.75/lb. Avg. 1lb .
$4.75/lb. Avg. 1lb .
$26.75/lb. Avg. 2lb .
$6.00/lb. Avg. 1lb .
$12.00/lb. Avg. 1lb .
$16.00/lb. Avg. 2lb .
$12.00/lb. Avg. 2lb .
$12.75/lb. Avg. 1lb .
$17.50/lb. Avg. 2lb .
with customization by Grapevine Local Food Marketing